Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Obręb

Obręb, mazowieckie

  • 280 000 zł
  • 2 815 m²
  • 99,47 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Brzeszcz...

Skontaktuj się

Działka rolna Obręb

Obręb, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

280 000 zł

2 815 m²

99,47 zł/m²

Działka rolna Obręb

Zaktualizowane: 13 maja 2026

280 000 zł 2 815 m² 99,47 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 280 000 zł (99,47 zł/m²)
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Działka: rolna, 2 815 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 55m; szerokość: 41m
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2815 m² położona w malowniczej miejscowości Obręb, bezpośrednio przy rzece Czarna. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, kontaktu z naturą oraz miejsca na wymarzony dom lub rekreacyjną przystań z prywatnym dostępem do wody.

Nieruchomość zachwyca spokojnym otoczeniem, zielenią oraz niepowtarzalnym klimatem. (...)

Agent

Paulina Brzeszczak

603 991...

603 991 916

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

603 991...

603 991 916

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości